เราใช้คุ๊กกี้บนเว็บไซต์ของเรา กรุณาอ่านและยอมรับ นโยบายความเป็นส่วนตัว เพื่อใช้บริการเว็บไซต์ ไม่ยอมรับ
My First Storyyirke2000
โพสต์นี้มีเนื้อหาที่อาจไม่เหมาะสมกับเยาวชน 5 zaujímavých faktov o sérii Zaklínač s Henrym Cavillom v hlavnej úlohe
 • Napokon, na Netflixe bola odvysielaná druhá sezóna seriálu THE WITCHER s Henrym Cavillom v hlavnej úlohe. Druhá séria bude mať 8 epizód, pričom každá epizóda bude trvať približne 1 hodinu.

  Príbeh o zaklínačovi Geraltovi z Rivie je založený na rovnomennom románe poľského spisovateľa Andrzeja Sapkowského. Predtým bol tento príbeh upravený do videohry, ktorá je pomerne populárna.

  Okrem série THE WITCHER, ktorá je plná zvratov a zaujímavých postáv, majú rôzne veci zo zákulisia procesu nespočetné množstvo zaujímavých faktov. Stačí sa teda pozrieť na 7 zaujímavých faktov zo série THE WITCHER.

  1. Henry prinútil svojho agenta pre túto úlohu

  Aby získal rolu Geralta, sám Henry Cavill aktívne urobil všetko pre to, aby túto rolu získal. Opakovane žiadal svojho agenta, aby sa stretol s Netflixom. Nakoniec Netflix súhlasil, že s ním usporiada stretnutie, no vtedajšia výkonná producentka a spisovateľka Lauren Schmidt to odmietla, pretože nenapísal ani slovo zo scenára a nemal ani poňatia, aká bude séria.
  Po 4 mesiacoch Schmidt testoval pre Geralta 207 hercov, no nenašiel ani jednu zhodu. Nakoniec sa opäť stretla s Cavillom na konkurze. Vtedy hneď vedel, že Cavill sa ako Geralt hodí. Cavill dostal aj správu, že rolu dostal večer.

  2. Henry redukuje svoj dialóg

  Výkon Henryho Cavilla bol taký na mieste, že ani nepotreboval veľa dialógov napísaných pre túto postavu, povedala pre IMDB spisovateľka a moderátorka Lauren Schmidt. "V prvej epizóde som napísal Geralta s množstvom riadkov. Henry ich všetky nahral a pri úprave sme začali niektoré z nich vynechávať."


  "V čase, keď sme sa dostali do finále prvej sezóny, sme nenahrali ani polovicu dialógu, pretože sme vedeli, že Henry mohol s Geraltom urobiť toľko, že nepotrebovali moje slová." Henry sám je fanúšikom série vrátane románov a videohier. Dokonca aj Henry priznáva, že sa inšpiroval Geraltovým hlasom z jeho série videohier.

  3. Henry tiež robí všetky svoje činy

  Hoci Henry Cavill nie je Jackie Chan alebo Tom Cruise, ktorý robí veľa nebezpečných kúskov. Ale v tejto sérii Henry robí všetky svoje akcie sám bez kaskadéra. Jeho šerm bol taký dobrý, že ho ocenil aj skúsený kaskadér, ktorý navrhol bojové scény vo filme THE WITCHER.
  Vladimir Furdik, skúsený kaskadér, ktorý navrhol zápasy v hre GAME OF THRONES, povedal, že Henry Cavill bol tým najlepším, akého videl vo svojej desaťročia dlhej kariére. Furdik na Comic-Con East Europe 2019 obšírne hovoril o „tanečnom“ bojovom štýle, ktorý vytvoril pre Cavillovu postavu Geralta, „Myslím si, že Netflix urobil veľmi dobré rozhodnutie dať Henrymu rolu, pretože nepoznám nikoho iného na svete. ktorý vyzerá ako THE WITCHER. Alebo akýkoľvek herec, ktorý má toľko skúseností s mečom ako Henry.“

  4. Henry bol vážne zranený

  Počas akcie Henry utrpel pomerne ťažké zranenie. V tom čase Henry Cavill prežíval scénu behujúc lesom. Ale zrazu, keď sa scéna ešte natáčala, Cavill prestal. Henryho podkolenná šľacha bola roztrhnutá a kvôli tomu mal bolesti. Nakoniec si musel oddýchnuť a na zotavenie bolo stále potrebné kontrolované fyzické cvičenie.


  Napriek neznesiteľným bolestiam sa Henry Cavill drží hektického rozvrhu, keď ráno absolvuje fyzickú terapiu, aby mohol doraziť na natáčanie THE WITCHER do 7:00 a zabezpečiť, aby produkcia nebola obmedzená. No zároveň sa veľmi bál, že ak na sebe bude stále tlačiť, môže si ešte zhoršiť zranenie a nevedomky ohroziť svoju kariéru akčnej hviezdy.

  5. Výkonní producenti najprv nechcú

  Výkonná producentka Lauren Schmidt Hissrich pôvodne odmietla pracovať na tejto sérii. Keď čítal POSLEDNÉ PRIANIE, prvú knihu pôvodného príbehu, myslel si, že nie je „ten pravý muž“ na túto prácu, hlavne preto, že nemal skúsenosti s fantáziou.
  Ale našťastie, keď si knihu prečíta znova a zistí, že táto séria nemá úplne fantasy prvky, pretože aj tento film má stále rodinný príbeh 3 hlavných postáv. nakoniec prácu prijal.
Views

เข้าสู่ระบบเพื่อแสดงความคิดเห็น

Log in