เราใช้คุ๊กกี้บนเว็บไซต์ของเรา กรุณาอ่านและยอมรับ นโยบายความเป็นส่วนตัว เพื่อใช้บริการเว็บไซต์ ไม่ยอมรับ
My First Storyfelta110
โพสต์นี้มีเนื้อหาที่อาจไม่เหมาะสมกับเยาวชน Filmová sekvence Rychle a zběsile z let 2001-2021
 • Akce překračování rychlosti ve filmu Rychle a zběsile skutečně vyvolala obdiv u znalců akčních filmů z celého světa. Následuje správné pořadí filmů Rychle a zběsile podle trilogie. Přítomnost filmu Fast And Furious natočeného Universal Pictures poprvé v roce 2001 okamžitě zhypnotizovala světové publikum. Vysokorychlostní automobilová závodní akce posetá špionážní akcí dělá z tohoto filmu téměř dokonalý pocit.

  Fast And Furious doposud zrodilo ne méně než 9 filmových titulů. Pokud se však podíváte pozorně, sledování filmů podle roku, kdy byly vydány, může být matoucí. Následující zpráva z Rotentomatoes uvádí správné pořadí filmů Rychle a zběsile, pokud jsou objednány z trilogie.

  Rychle a zběsile (2001)

  Premiéra filmu Rychle a zběsile s Vinem Dieselem (Dominic Toretto) a také Paulem Walkerem (Brian O'Conner) vypráví příběh Briana O'Connera, který je policistou pověřeným rozbitím zločineckého syndikátu, kterého se údajně dopustilo stádo Dominica Toretta.

  2 Fast 2 Furious (2003)

  Jestliže v prvním filmu Brian jednal s Dominicem Torettem, ve filmu 2 Fast 2 Furious Brian musel spolupracovat se svým partnerem jménem Roman Pearce (Tyrese Gibson), aby rozbili syndikát drogového kartelu.

  Rychle a zběsile (2009)

  V tomto filmu opět hrají Vin Diesel a Paul Walker. Dom, který již volně žije v Panamě, se rozhodne vrátit do Los Angeles poté, co obdrží zprávu, že jeho milenka Letty Ortiz (Michelle Rodriguez) byla zavražděna. 

  Přečtěte si také: KIMI (2022)

  Dom konečně spolupracuje s Brianem, aby odhalil, kdo zabil Letty.

  Fast Five (2011)

  Počínání Briana a Doma nyní nelze osvobodit poté, co federální agenti pošlou Luka Hobbse (Dwayne Johnson), aby pronásledoval ty, kteří jsou na útěku. Nakonec se ale Hobbs rozhodl pomoci Brianovi a Dom pomstít se, protože jeho muže zabily místní úřady.

  Rychle a zběsile 6 (2013)

  Rychle a zběsile 6 je další filmová sekvence Rychle a zběsile. Hobbs, který je nyní s Dom dobrými přáteli, požádá Doma a jeho přátele, aby mu pomohli vyřešit případ loupeže vojenské zbraně. 

  Přečtěte si také: BEZ PŘESTÁNÍ (2022)

  Dom souhlasil poté, co viděl postavu podobnou jeho milence, která byla údajně zabita, Letty Ortiz.

  Rychle a zběsile: Tokyo Drift (2006)
  Tento film je velmi odlišný od předchozích filmů. Han (Sung Kang) se odehrává v Japonsku a rozhodne se naučit Seana (Lucas Black) driftovat, aby se zbavil DK (Brian Tee).

  Přečtěte si také: NO EXIT (2022)

  Na druhou stranu se DK snaží zbavit Seana a Hana, kteří ho oklamali.

  Furious 7 (2015)

  Klid Doma a jeho rodiny opět narušila přítomnost Deckarda Shawa (Jason Statham), který se pomstil za činy Doma a jeho kolegů, kteří uvrhli jeho bratra do kómatu. Furious 7 je také posledním filmem Paula Walkera, který si zahrál v Rychle a zběsile.

  The Fate Of The Furious (2017)

  Tentokrát jsou Dom a Hobbs znovu zapleteni do sporu. Dom, který dostane nabídku od Chiper (Charlize Theron), se rozhodne Hobbse kvůli misi zradit. Hobbs a jeho kolegové se snaží vrátit Dom zpět na správnou cestu.

  F9: The Fast Saga (2021)

  Poslední a nejnovější filmová sekvence Fast And Furious je F9: The Fast Saga. Tentokrát se Dom a Letty, kteří žijí mírumilovně, opět zapojí do pronásledování a bojů.

  Tento čas je výjimečný tím, že Domovým nepřítelem je jeho vlastní bratr Jakob Toretto (John Cena). Dom se vrací, aby shromáždil své spoluhráče, aby porazil Jakoba.

Views

เข้าสู่ระบบเพื่อแสดงความคิดเห็น

Log in