เราใช้คุ๊กกี้บนเว็บไซต์ของเรา กรุณาอ่านและยอมรับ นโยบายความเป็นส่วนตัว เพื่อใช้บริการเว็บไซต์ ไม่ยอมรับ
My First Storygifya1900
โพสต์นี้มีเนื้อหาที่อาจไม่เหมาะสมกับเยาวชน Recenze a synopse filmu Uncharted s Tomem Hollandem a Markem Wahlbergem v hlavních rolích
 • Uncharted vychází ze stejnojmenné hry pro PlayStation. Tento film s Tomem Hollandem a Markem Wahlbergem byl herními fanoušky netrpělivě očekáván. Filmy založené na videohrách obvykle nejsou filmy, které jsou považovány za dobré, zejména herními fanoušky. Tento film má být originálním filmem. Tento film si však nedává čas na to, aby podrobněji vyprávěl příběh postav. Na tom samozřejmě nezáleží. Tento film je dobrodružný film. Uncharted (2022) vypráví příběh Nathana Drakea (Tom Holland), který je zapojen do vzrušujícího dobrodružství a hledá poklady od dávných oceánských průzkumníků. Není sám. Je s ním hledač pokladů Victor Sullivan aka Sully (Mark Wahlberg). Postava Sullyho tvrdí, že zná Nathanova staršího bratra Sama, který zmizel před 15 lety.

  Mise získat poklad, který zanechal Ferdinand Magellan, není tak snadná, jak se zdá. Tato dvojice musí čelit řadě konkurentů, kteří chtějí poklad také získat. Patří mezi ně Santiago Moncada (Antonio Banderas), který o sobě tvrdí, že je právoplatným vlastníkem pokladu. Cestou potkají Chloe Frazer (Sophie Ali). Je to také hledač pokladů, který měl kdysi vztah se Sullym. Pak je tu Jo Braddock (Tati Gabrielle), žoldák, kterého si najal Santiago. Zná také Sullyho.

  Dobrodružství začíná. Nathan se musel o tomto světě hledání pokladů hodně naučit. Jedna věc je jistá, Nathan ví, že ve světě hledání pokladů není nikdo, komu by mohl věřit. Také se to musel pracně naučit.

  Přečtěte si také: Proměna (2022)

  Výkon Toma Hollanda jako Nathana Drakea nezklamal. V tomto filmu hraje Tom mladší verzi Nathana. Dříve řada lidí pochybovala o jeho vzhledu. Tom je však schopen zobrazit postavu chytrého zloděje. Mezitím Sully v tomto filmu vypadá jinak než ve hře. Ve filmu Sully nemá knír. Fyzický vzhled však není překážkou, aby se Mark Wahlberg objevil jako tajemný a malicherný Sully. Podaří se mu přesvědčit Nathana, aby se k němu připojil na jeho výpravě za Magellanovým hledáním pokladu. Chemie mezi Tomem a Markem je v tomto filmu silným faktorem. Ti dva mohou vytvořit zajímavé partnerství, které je zábavné sledovat. Interakce mezi těmito dvěma je poměrně flexibilní a tektokan vypadá přirozeně.

  Akce vytvořené v tomto filmu jsou docela vzrušující. Zejména v závěrečném dějství dokáže tato vzrušující akce podnítit emoce diváků. Navíc je tu řada emotivních momentů, které jsou jedním z nejsilnějších prvků filmu. Bohužel, děj nebo příběh tohoto filmu působí plytkým dojmem. V tomto filmu je cítit Piráti z Karibiku. Nejsou zde žádné dějové zvraty, které by byly příliš překvapivé, díky nimž by byl příběh zajímavější nebo dokonce hlubší. Všechno působí ploché a nevýrazné. Navíc trop, kterým se tento film řídí, je také docela klišé. Příběh pirátů hledajících poklad a výraz, že mezi zloději není žádná čest, je jádrem tohoto filmu. Trochu vzorové a nakonec předvídatelné.

  Přečtěte si také: Ztracené město (2022)

  Film také promarní vzhled Antonia Banderase. Antonio jako protivník vypadal přesvědčivě. Má potenciál stát se skutečně nelítostným padouchem. Čas strávený na obrazovce bohužel není příliš velký.

  Navíc padouch v tomto filmu, Jo Braddock, bude snadno zapomenut. Akce působí velmi obyčejně na dobrodružný film plný vzrušujících scén, které spouští adrenalin. Po zhlédnutí tohoto filmu mohou lidé na Jo zapomenout.

  Uncharted (2022) nabízí průměrný příběh s příliš klišovitým pirátským tropem. Nicméně, dobrý vzhled dvou hlavních postav dělá tento film tak vzrušujícím. Chemie dvou lidí zachránila tento film, aby se na něj dalo stále dívat. Uncharted můžete již dnes, ve středu (16.2.) vidět ve vašem oblíbeném kině. V kině dodržujte zdravotní protokoly! Příjemnou zábavu při sledování!


Views

เข้าสู่ระบบเพื่อแสดงความคิดเห็น

Log in